آتلیه عروس

وظیفه و ویژگی های بارز آتلیه عروس

در زندگی هر انسانی روزهای خاص بسیاری وجود دارند که جزو مهم ترین روزهای زندگی باشند. اما ازدواج و تکامل را با هیچ کدام از این اتفاقات و روزهای خاص نمی توان مقایسه کرد. به اعتقاد اکثریت مردم عروسی مهم ترین روز زندگی هر فرد می باشد. روزی که در آن دو انسان با تعهد و عشق به یکدیگر مهم ترین اتفاق زندگی خود را رقم می زنند. اما در روز عروسی مهم ترین وظیفه بر عهده کدام گروه است؟ این روز شامل اتفاقات جالب بسیاری خواهد بود که هر کدام به نوعی خاطره انگیز می باشند. آتلیه عروس مهم ترین وظیفه عروسی را بر عهده دارد.

وظیفه آتلیه عروس و داماد

وظیفه آتلیه عروس عکاسی و فیلمبرداری در روز عروسی و ثبت تصاویر و اتفاقات این روز پر خاطره می باشد. در کنار تهیه عکس و فیلم و ساخت کلیپ در باغ و عمارت نیز بر عهده آتلیه عروس و داماد می باشد. تصویربرداری عروس و داماد یه حرفه است و نیاز به تجربه بسیار بالا دارد زیرا مراسم عروسی ممکن است یکبار اتفاق بیفتد و هزینه های بسیاری در این روز شده است پس نباید در انتخاب آتلیه عروس آزمون و خطا کرد. دقت در انتخاب آتلیه عروس باعث می شود تا خیالی راحت داشته باشید و فکر شما در روز عروسی آتلیه عروس راحت باشد.

انتخاب آتلیه عروس

پشیمانی در انتخاب آتلیه عروس

برگزاری یک جشن عروسی بسیار سخت است و باید به نکات ریز و درشت بسیاری توجه کنید. از این رو برخی افراد اکثر کارهای عروسی خود را به یکماه قبل از عروسی موکول می کنند و باعث می شود که حجم کار آن ها را کلافه کند و در انتخاب های خود دقت کافی نداشته باشند. متاستفانه افراد بسیاری هستند که بعد از عروسی از آتلیه عروس خود ناراضی هستند و از انتخاب خود پشیمان شده اند. چون دیگر مراسمی در کار نیست تا عروس و داماد شوید که عکس و کلیپ های زیبا داشته باشید.

ویژگی های یک آتلیه عروس حرفه ای

اولین نکته ای در آتلیه عروس باید به آن توجه کنید این است که مدیریت آتلیه عروس اخلاق مدار باشد و دارای تجارب بسیاری در امر تصویربرداری عروس و داماد داشته باشد. تیم خرفه ای عکاسی و فیلمبرداری آتلیه عروس در بخش بعدی مورد اهمیت است. تجربه کار عکاس و فیلمبردار بسیار مهم است بخصوص در تصویربرداری عروس و داماد که تجربه بیشترین نقش را دارد. در این قسمت به چند مورد دیگر خواهیم پرداخت.

  • داشتن تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد
  • داشتن تجهیزات حرفه ای نورپردازی
  • آتلیه دارای جواز کسب از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران باشد.
  • اخلاق مدار و حرفه ای برخورد نمایند.
  • پایبند به مفاد و مبلغ قراداد باشد.
  • تیم اجرایی آتلیه عروس ارتباط خوبی با عروس و داماد برقرار کند.
  • تیم اجرائی آتلیه عروس تا آخرین لحظه مراسم همراه عروس و داماد بماند.

کلیپ فرمالیته و کلیپ اسپرت

کلیپ همان فیلم کوتاه می باشد که در آن تصاویر ضبط شده توسط تدوینگر ادیت می شود و خلاصه در تایم بین 6 تا 10 دقیقه ارائه می شود. تهیه و ساخت کلیپ یک نوع تخصص محسوب می شود و هر کسی از عهده آن برنمیاید. کلیپ فرمالیته و اسپرت معمولا یکماه قبل از مراسم عروسی عکاسی و فیلمبرداری می شود. لوکیشن هایی که این تصویربرداری ها را جذاب تر می کند مناطق کوهستانی، جنگلی و دریا می باشد. در این مقاله به پرسش آتلیه عروس عروس چیست پاسخ داده شد.

استودیو تصویر

آتلیه تصویر با مدتها سابقه تصویربرداری بیش از دو هزار پروژه موفق عروس و داماد و با بهره‌مندی از بهترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا سعی بر این دارد تا بهترین لحظات شما را ثبت نماید.

برای اطلاع از پکیج های عروسی، فرمالیته و اسپرت به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *