آتلیه عروس

مهم‌ترین هزینه عروسی

قیمت آتلیه عروس

به عقیده بسیاری مردم مهم ترین بخش هزینه های جشن عروسی را عکس و فیلم عرسی تشکیل می هد زیرا این عکس و فیلم است که سال ها به یادگار می ماند و می توانید سال ها با دیدن عکس و فیلم خود خاطرات را زنده کنید. به همین دلیل قیمت آتلیه عروس برای عروس و داماد اهمیت دارد. قیمت آتلیه عروس به نوعی بستگی به توقعات عروس و داماد نیز دارد چون امروزه خدمات بسیاری به عکس و فیلم عروس و داماد اضافه شده است و به مانند گذشته نیست.

قیمت با در نظرگرفتن شرایط اقتصادی

استودیو تصویر با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی زوج های جوان بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه می کند. در ابتدا عروس و داماد در یک جلسه حضوری یا غیر حضوری که به صورت تلفنی با توجه به بودجه آن ها خدمات عکس و فیلم را مشخص می نماید. برای اطلاع از قیمت آتلیه عروس و داماد به تماس با ما مراجعه نمایید و با استودیو تصویر تماس حاصل فرمایید.

قیمت آتلیه عروس فرمالیته

فرمالیته به معنای پیشکاری می باشد یعنی اینکه عروس و داماد برای اینکه در روز عروسی فرصت برای استراحت بیشتری داشته باشند چند روز قبل از مراسم اصلی به صورت فرمالیته آرایش می کنند و عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته در آن روز انجام می شود تا از حجم تصویریرداری روز عروسی خود کم کنند. از معایب فرمالیته قیمت آتلیه عروس و  هزینه آن می باشد که حدودا از 4/000/000 تومان شروع می شود. لازم به ذکر است که قیمت پکیج ها بستگی به نوع خدمات می باشد.

تصویربرداری روز مراسم و قیمت آتلیه عروس

عکس و فیلم روز مراسم شامل (آماده شدن، به هم رسیدن، کلیپ عاشقانه، عکاسی در باغ و عمارت و …) می‌باشد. عکس و فیلم های روز مراسم معمولا در باغ، عمارت و آتلیه ها صورت می گیرد. اگر به درخواست عروس و داماد تصویر برداری در خارج از تهران انجام شود نیاز به آن است که تصویربرداری قبل چند روز قبل از مراسم عروسی انجام شود. قیمت آتلیه عروس بستگی به خدمات ارائه شده می باشد.

قیمت آتلیه های غیر مجاز عروس

در گوشه و کنار عروسی ها شنیده می شود که آتلیه هایی هستند که بعضا با قیمت های نجومی و بسیار بالا فعالیت می کنند. بسیاری از این آتلیه ها نیز مجوز فعالیت قانونی هم ندارند و به صورت غیر مجاز کار می کنند. این آتلیه ها با ظاهر نمایی و شیک کردن فضای آتلیه سعی در فریب عروس و داماد را دارند. در کنار آن قیمت آتلیه عروس آن ها بسیار بالاست به طوری که عروس و داماد در مقایسه با آتلیه های مجاز به دچار شک و تردید و بدبینی بع آـلیه های مجاز می شوند.

فیلمبرداری نامزدی یا اتاق عقد و قیمت آتلیه عروس

در تصویربرداری اتاق عقد عکس ها و کلیپ ها با تم نامزدی انجام می شود. کلیپ نامزدی (اسپرت) نیز به مانند کلیپ فرمالیته چند روز قبل از مراسم نامزدی یا عقد انجام می شود زیرا ظبط این کلیپ به یک روز کامل زمان احتیاج دارد. تصویربرداری عقد شامل عکس آتلیه، عکس اتاق عقد، عکس با والدین و میهمانان، فیلمبرداری اتاق عقد و سفره عقد می باشد.

قیمت آتلیه عروسی

 آتلیه عروس با قیمت مناسب

یک آتلیه حرفه ای عروس می بایست دارای پکیج های متفاوت برای همه اقشار جامعه داشته باشد. البته قیمت آتلیه عروس بستگی به نوع خدمات آن نیز دارد. به عنوان مثال می توان عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد با دو دوربین فول اچ دی را با قیمت مناسب، به طوری که افراد ضعیف نیز از عهده آن بربیایند انجام داد. در ادامه با خدمات بیشتر قیمت آن نیز افزایش می یابد. خدمات امروزی شامل آلبوم دیجیتال، کلیپ فرمالیته و اسپرت، پروجکشن، اسلاید شو و … می باشد.

استودیو تصویر

سالهاست که استودیو تصویر در زمینه تصویربرداری عروس و داماد فعالیت می کند و در این امر خود را متخصص می داند زیرا کادر این استودیو از اساتید و نخبگان تصویربرداری ایران تشکیل شده است. تجهیزات و نورپردازی‌ حرفه‌ای این استودیو از مدرن ترین تچهیزات روز دنیا می باشد.

برای بازدید از نمونه کار و اطلاع از قیمت آتلیه عروس و داماد با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =