آتلیه عروس

مشاوران آتلیه عروس

چرا قیمت آتلیه عروس تصویر مناسب است

بسیاری از افراد برای برگزاری مراسم عروسی کم تجربه هستند و نیاز به کمک در جهت برگزاری تشریفات و خدمات عروسی دارند. آتلیه عروس و داماد نیز جزئی از خدمات بسیار مهم برای مراسم عروسی می باشد. اما برخی از آتلیه های عروس دارای مشاورانی خبره در جهت برگزاری مراسم هستند. استودیو تصویر یکی از بهترین آتلیه های تخخصصی عروس و داماد می باشد و با مشاوران خود یار و راهنمای عروس و داماد در جهت انتخاب آتلیه عروس هستند.

مهم ترین وظیفه مشاور آتلیه عروس

مشاور می بایست یار و راهنمای عروس و داماد باشد و آن ها را با آنچه که عروس و داماد در پیش رو خواهند داشت آشنا کند. یکی از دلایل ناراحتی عروس و داماد از آتلیه های عروس و داماد این است که آتلیه عروس آن ها را با هزینه های روبرو آشنا نکرده اند. یعنی زمانی تنظیم قرارداد آتلیه عروس در مورد هزینه های جاری هیچ صحبتی انجام نداده است. البته این یک ترفند برای جذب مشتری است و آتلیه با قراردادی با مبلغ پایین شروع به کار می کند. این هزینه ها از قبیل هزینه ورودی باغ و عمارت، هلی شات و … باشند.

سوالاتی که مشاوران آتلیه عروس می بایست پاسخ دهند

مهم ترین عامل در موفقیت آتلیه عروس و داماد تجربه حرفه ای و اسفاده از کادر متخصص است. پس مهم ترین سوالی که می بایست از مشاور آتلیه عروس کنیم این است که چه توضیحاتی در مورد تجربه و سابقه آتلیه عروس و داماد و کادر آن دارد. در صورتی که این موضوع به صورت مستند به شما ثابت شد می توانید به سراغ سوالات مهم دیگر بروید. در این قسمت به سوالات مهم دیگر اشاره خواهیم کرد.

  • آیا آتلیه عروس دارای کادر تماما خانم می باشد؟ عکاس، فیلمبردار، هلی شات کار و تدوینگر
  • آیا عکاسی و فیلمبرداری در آتلیه عروس با سلیقه و سبک مورد نظر عروس و داماد انجام می شود؟
  • آیا آتلیه ضمانتی برای لول و کیفیت تصویربرداری عروسی عروس و داماد دارد؟
  • آیا هزینه های احتسابی شامل همه موارد در تصویربرداری می شود یا اینکه هزینه دیگری را پیش رو خواهند داشت.
  • در روز مراسم عروسی عکاسی و فیلمبرداری از ساعتی تا زمانی انجام خواهد شد.
  • آماده سازی عکس، فیلم، آلبوم و کلیپ ها چقدر زمان می برد.
  • عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته جزئی از پکیج است یا خیر.

آتلیه عروس تصویر با قیمت مناسب

مشاوره کیفیت خدمات آتلیه

معمولا عروس و داماد به دلیل بی تجربگی دچار دو دلی در انتخاب آتلیه عروس و داماد می شوند و یا از کیفیت خدمات آتلیه عروس اطمینان کافی ندارند. همه آتلیه ها نیز سعی بر این دارند تا عروس و داماد را متقاعد کنند که قیمت آن ها منحصر بفرد است و این خدمات با این قیمت را آتلیه دیگری به آن ها ارائه نمی دهد. در آتلیه عروس تصویر صداقت حرف اول می زند و این آتلیه با مشتریان به صورت صادقانه و بدون هیچ پروایی صحبت می کند و شفاف سازی های لازم جهت عقد قرارداد نیز انجام می شود. همچنین این آتلیه به شما بابت کیفیت خدمات اطمینان خواهد داد.

مشاوره قیمت در آتلیه عروس

یکی از دلایلی که مناسب بودن قیمت آتلیه عروس تصویر، استفاده از کادر ثابت در این آتلیه می باشد. آتلیه عروس تصویر به صورت تخصصی در خصوص عروس و داماد فعالیت دارد و بر روی این کار متمرکز است و از کادری متخصص و ثابت که به صورت تمام وقت در این آتلیه حضور دارند استفاده می کنند. این موضوع باعث کاهش هزینه های آتلیه عروس و داماد می شود. از طرفی آتلیه عروس و داماد تصویر دارای تجهیزات مدرن و کامل تصویربرداری اعم از دوربین های 4K و Full Hd تجهیزات نورپردازی و … می باشد و نیازی به اجاره تجهیزات جهت تصویربرداری مراسم عروسی نخواهد داشت. شرح کامل هزینه ها بر عهده مشاوره آتلیه عروس می باشد.

نحوه برخورد مدیریت و کارکنان آتلیه عروس تصویر

یکی از نکاتی که در آتلیه عروس تصویر رعایت می شود مشتری مداری و نحوه برخورد درست با مشتریان خود می باشد. از موضوعاتی که باعث ناراحتی عروس و داماد از آتلیه عروس و داماد می شود نحوه برخورد آتلیه می باشد. به طور مثال در آتلیه تصویر کادر این آتلیه کاملا به رفتار مناسب و انتقال انرژی به عروس و داماد واقف هستند زیرا این موضوع باعث می شود تا این انرژی را در چهره آن ها ببینیم و در نتیجه در عکس و فیلم چهره پرانرژی خواهند داشت. همین موضوع باعث بالا رفتن سطح کیفی آتلیه عروس وداماد می شود.

بسیار متشکریم که ما را در این مطلب یاری دادید. برای ارتباط با آتلیه عروس تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *