آتلیه عروس

خدمات ویژه تشریفاتی در آتلیه عروس و داماد

خدمات جدید در آتلیه عروس و داماد

پیشرفت علم و تکنولوژی تغییرات زیادی را در زندگی مردم ایجاد کرد و این تغییرات باعث شده تا سلیقه های افراد نیز در حال تغییر باشد. عکاسی و فیلمبرداری آتلیه عروس و داماد یکی از بیشترین تغییرات را در این زمینه داشته است. در گذشته تشریفات بسیار کمی برای عروسی وجود داشت و همه چیز ساده انجام می شد، اما امروزه خدمات و تشریفات زیادی برای مراسم عروسی به وجود آمده است که این خدمات برای هر فردی جذاب به نظر می رسد.

خدمات جدید در آتلیه عروس و داماد

به نوعی بسیاری معتقد هستند که مهم ترین تشریفات در مراسم عروسی آتلیه عروس و داماد است. آتلیه عروس و داماد با توجه به وظیفه مهمی که در طول روز مراسم عروسی دارد، از مهم ترین بخش های خدمات و تشریفات عروسی می باشد. همان طور که گفته شد، خدمات بسیاری برای تشریفات مراسم عروسی به وجود آمده است. خدماتی مانند پروجکشن، اسلاید شو و یا انواع کلیپ هایی که جدای از کلیپ عروسی برای عروس و داماد تهیه می شود.

کلیپ فرمالیته و اسپرت در آتلیه عروس و داماد

تا چند سال پیش خبری از کلیپ فرمالیته نبود و کسی هم این کلیپ رویایی را باور نمی کرد. اما وقتی با گسترش فضای مجازی مانند اینستاگرام این کلیپ ها در دنیای مجازی دیده شد، همه متحیر آن بودند. کلیپ فرمالیته به قدری در افراد محبوب شد که عروس و داماد آن را در رویاهای خود نیز می دیدند. البته قبل از به وجود آمدن فرمالیته، کلیپ اسپرت نیز طرفداران زیادی داشت اما این دو فاصله های زیادی با هم داشتند. کلیپ فرمالیته نیز از خدمات جدید در آتلیه عروس و داماد است که به دلیل محبوبیت در بین عروس و داماد ها به عضوی جداناپذیر از خدمات آتلیه عروس تبدیل شده است.

پروجکشن در آتلیه عروس

یکی دیگر از خدماتی که به تازگی وارد بازار آتلیه عروس و داماد شده است، ویدئو پروجکشن می باشد. ویدئو پروجکشن یا همان پرده نمایش، برای نمایش تصویر در سالن میهمانان ترتیب داده می شود. معمولا کلییپ های فرمالیته و اسپرت که از قبل تهیه و آماده می شود را در ویدئو پروجکش در میان میهمانان نمایش داده می شود.

پروجکشن در آتلیه عروس

اسلاید شو در آتلیه عروس

اسلاید شو مانیتورهایی که به صورت عمودی و افقی در سالن مراسم عروسی قرار می گیرد و وظیفه نمایش عکس های عروس و داماد را بر عهده دارد. در اسلاید شو نیز تصاویر مربوط به تصویربرداری فرمالیته و اسپرت به صورت اسلاید و بدون موزیک در حال پخش در سالن مراسم عروسی می باشد.

هزینه های خدمات جدید آتلیه عروس

خدمات جدید در آتلیه عروس و داماد، هزینه های زیادی را بر دوش عروس و داماد می گذارد. هر کدام از این خدمات هزینه نسبتا بالایی دارند و قیمت آتلیه عروس افزایش پیدا می کند. به طوری همین خدمات ممکن است به اندازه تصویربرداری مراسم عروسی برای عروس و داماد هزینه داشته باشد. بیشترین هزینه از این خدمات برای تهیه کلیپ فرمالیته است که شامل هزینه آتلیه عروس به علاوه هزینه خوراک و اسکان در محل تصویربرداری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *