آتلیه عروس

تصویربرداری حرفه ای آتلیه عروس

تصویربرداری حرفه ای آتلیه عروس

مراسم عروسی هر فرد مهم ترین روز زندگی اوست و طعم آن لحظات زیبا و دوست داشتنی با عکس و فیلم حرفه ای ماندگار خواهد بود. اما باید بدانید که کدام یک از خدمات در مراسم عروسی بیشترین و مهم ترین نقش را دارد. در این زمینه برخی نظر خاص خود را دارند اما حدود 80 درصد از افراد یقین دارند که آتلیه عروس و داماد مهم ترین نقش را در مراسم عروسی ایفا می کند، زیرا زیبایی تصویر سال های سال این شب عزیز را به یادگار خواهد گذاشت.

تجربه، رکن اول در آتلیه عروس

همگی حساسیت آتلیه عروس و داماد را می دانیم و اینکه شب عروسی، این شب پر خاطره دیگر تکرار نخواهد شد. به همین دلیل تصویربرداری عروس و داماد نیاز به تجربه و تخصص دارد تا بتواند در لحظات ناب بهترین تصمیم را بگیرد. تجربه در آتلیه عروس به تصویربردار کمک می کند تا بهترین تصویر و خروجی را از عروس و داماد بگیرد. در واقع عکاس و فیلمبردار عروس و داماد با استفاده از تجربه خود می بایست شرایط و روحیات عروس و داماد را در نظر بگیرند تا نسبت به آن عمل کنند.

عوامل تشکیل آتلیه عروس و روند کاری آن

مهم ترین بخش در آتلیه عروس و داماد را کادر آن تشکیل می دهند، در واقع لول و کیفیت کار آتلیه عروس به عکاس و فیلمبردار آن بستگی دارد. عکاس و فیلمبردار آتلیه عروس می بایست تجربه و تخصص کافی تصویربرداری عروس و داماد را داشته باشند. در کنار عکاس و فیلمبردار ادیتور و طراح عکس و فیلم نقشی مهم دارند زیرا خروجی کار به کیفیت کار آنان بستگی دارد. عوامل تشکیل آتلیه عروس را بر اساس اهمیت آن را ذیل مشخص می کنیم.

  • مشاور آتلیه عروس
  • عکاس
  • فیلمبردار
  • ادیتور عکس و فیلم

عوامل تشکیل آتلیه عروس

استفاده نکردن از تجهیزات اجاره ای

در ایران آتلیه ها و افراد بسیاری هستند که مدعی در عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد هستند که به طور کلی چیزی در حدود 80 درصد آنان از تجهیزات تصویربرداری اجاره ای استفاده می کنند. البته که این آتلیه ها نیازی به آن تجهیزات ندارند زیرا مراسم زیادی ندارند. از طرفی این تجهیزات به دلیل اجاره ای بودن آن بازدهی که باید را ندارند و کیفیت کار آن چیزی نخواهد بود که توقع عروس و داماد است. اما اکثر آتلیه های تخصصی عروس و داماد دارای تجهیزات خوب هستند که مالک آن نیز می باشند. طبیعتا این تجهیزات بازدهی بیشتری نسبت به تجهیزات اجاره ای در آتلیه عروس خواهند داشت.

مدیر پیگیر و ناظر بر کادر آتلیه عروس

یکی از مواردی که در عملکرد آتلیه عروس تاثیر مثبت دارد مدیریت جدی و ناظر بر کادر آتلیه می باشد. البته که کادر آتلیه عروس خوب جدیت را سرلوحه کار خود قرار خواهد داد اما پیگیری و جدیت مدیر آتلیه عروس باعث بالا رفتن سطح کیفی عکس و فیلم عروس و داماد خواهد شد. از طرفی نحوه برخورد مدیریت و کارکنان آتلیه عروس با عروس و داماد اهمیت بالایی دارد، چرا که عروس و داماد در روز عروسی بیشتر از هر کسی با عکاس و فیلمبردار خود ارتباط دارند و این تاثیر زیادی بر انرژی و روحیه عروس و داماد خواهد داشت.

هزینه و قیمت مناسب با کیفیت کار آتلیه عروس

یکی از مزایای آتلیه عروس خوب کیفیت کار در لول های مختلف و با قیمت های مناسب است که برای هر فرد در هر سطحی می تواند راضی کننده باشد. به علاوه، امروزه قیمت آتلیه عروس تاثیر بسیاری در انتخاب آن توسط عروس و داماد دارد. در واقع وجود عکس و فیلم و نمونه کار با لول و کیفیت های مختلف که طبیعتا هزینه های آنان نیز متفاوت باشد، می تواند نکته مثبت یک آتلیه عروس و داماد باشد که در سطح های متفاوت می تواند جوابگوی عروس و داماد خود باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *