آتلیه عروس

ترفندهای راهنمای انتخاب آتلیه عروس و داماد

انتخاب آتلیه عروس و داماد حساس ترین انتخاب شما در طول فرآیند مراسم عروسی می باشد. اهمیت آتلیه عروس و داماد بر واضح و روشن است می بایست در این انتخاب نکات ریز بسیاری را برای خود ملاک قرار دهید تا انتخابی درست داشته باشید. راه های زیادی برای انتخاب آتلیه عروس و داماد وجود دارد، پرس و جو از فامیل و دوستانی که عروسی گرفته اند تا سرچ های اینترنتی و اینستاگرامی. اما چطور باید در انتخاب خود اطمینان کافی را داشته باشید تا با خیالی راحت این وظیفه مهم را بر عهده آتلیه عروس انتخابی واگذار کنید.

پرسش های مهمی که در انتخاب آتلیه عروس می بایست بدانید

بسیاری از افراد به بازدید حضوری از نمونه کار بسنده می کنند و تحقیقات دیگری برای این تصمیم خود انجام نمی دهند. برای این انتخاب می بایست دقت کافی داشته باشید و به دنبال پرسش های مهمتان برای انتخاب آتلیه عروس و داماد باشید. در این قسمت به پرسش های مهمی که می بایست به آن توجه کنید اشاره خواهیم کرد.

  • ملاقات با عکاس و فیلمبردار آتلیه عروس و داماد
  • آشنایی عروس و داماد با سبک های مختلف تصویربرداری
  • انتخاب نمونه کار منتخب و اطمینان از این که حاصل کار نیز مانند نمونه باشد.
  • مشخص نمودن هزینه ها و برآورد دیگر هزینه ها
  • مشخص نموندن زمان آماده شدن عکس، فیلم و آلبوم عروسی
  • مجوز رسمی فعالیت

سابقه و تجربه آتلیه عروس و داماد

یکی از موارد بسیار مهم در تصویربرداری عروس و داماد سابقه و تجربه کاری آتلیه عروس و داماد می باشد. تجربه کاری در امر تصویربرداری عروس و داماد نقش بسیار زیادی دارد و با کیفیت کار ارتباط مستقیم دارد. عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای از عروس و داماد، می بایست دارای خصوصیات حرفه ای و اصولی باشد. برای این کار می بایست آتلیه عروس و داماد دارای نیروی حرفه ای و آموزش دیده باشد. فقط آموزش تضمینی برای این موضوع نیست و عکاس و فیلمبردار باید در کنار افراد با سابقه، تجربه کسب کنند.

بازدید کلیپ عروسی در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از ملاک های مهم برای انتخاب آتلیه عروس، در بین زوج های جوان تبدیل شده است. کلیپ عروسی در اینستاگرام محل مناسبی برای بازدید از سبک ها و نمونه کارهای آتلیه عروس و داماد است، اما سوالی که دقت به آن بسیار مهم است این است که آیا اینستاگرام به تنهایی ملاکی مناسبی برای انتخاب است؟ با توجه به این که بسیاری از آتلیه ها در اینستاگرام ممکن است برای فریب افراد از نمونه کارهای دیگران استفاده کنند، اینستاگرام فضای مناسبی برای انتخاب شما نخواهد بود.

دقت در نحوه طراحی و رتوش آلبوم دیجیتال عروس

در واقع می توان گفت ماندگار ترین تصویر عروس و داماد، عکس و آلبوم دیجیتال عروس می باشد. عکس و آلبوم دیجیتال عروس و داماد برای افراد اهمیت بیشتری نسبت به فیلم دارد و این عقیده بسیاری از روس و دامادهاست. البته شاید هم حق با عروس و داماد باشد به این دلیل که عکس و آلبوم دیجیتالعروس، نسبت به فیلم در دسترس بیشتری قرار دارد و یا اگر بخواهند تصویری از عروسی را به دوستان خود نمایش دهند آلبوم عروسی گزینه مناسبی خواهد بود. به این دلیل نحوه طراحی و رتوش عکس در آتلیه عروس و داماد اهمیت زیادی دارد و آتلیه نیز باید دارای تخصص کافی جهت این کار را دارا باشد.

طراحی و رتوش آلبوم دیجیتال عروس

تجهیزات مورد استفاده در آتلیه عروس و داماد جهت تصوبربرداری

یکی از عواملی در کیفیت تصویر تاثیر مستقیم دارد تجهیزات و دوربین عکاسی و فیلمبرداری است. در متن کار دوربین بیشترین اهمیت را دارد، البته دوربین به همراه لنزی که برای عکاسی و فیلمبرداری استفاده می شود. لنز عکاسی و فیلمبرداری با یکدیگر متفاوت است و هر کدام از آن لنزهای مخصوص به خود را خواهد داشت. در کنار آن استفاده از استبلایزرها نقش مهمی در گرفتن لرزش های دست و ضبط تصاویر 360 درجه دارد. تجهیزات نورپردازی حرفه ای نیز جهت عکاسی های حرفه ای الزامی می باشد.

نکته مهم قیمت آتلیه عروس

همچنین یکی از عوامل مهم در انتخاب آتلیه عروس و داماد قیمت آتلیه عروس است. امروزه شرایط اقتصادی به طوریست که هزینه خدمات و تشریفات مراسم عروسی فشار زیادی را به آن ها منتقل می کند و باعث استرس و اضطراب عروس و داماد می شود. آتلیه عروس و داماد نیز یکی از خدماتی است که هزینه زیادی را متحمل می شود. به همین منظور عروس و داماد به دنبال آتلیه عروس ارزان هستند، اما می بایست دقت کنید که با قیمت مناسب خدمات خوبی هم به شما اختصاص پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *