آتلیه عروس

تاثیر شرایط اقتصادی بر برنامه ریزی عروس و داماد

تاثیر شرایط اقتصادی بر برنامه ریزی عروس و داماد

این روزها مشکلات اقتصادی شرایط سختی را برای عروس و داماد ایجاد کرده است و باعث شده تا به فکر مدیریت هزینه های پیش رو بیفتند. بخصوص اینکه برگزاری مراسم عروسی دچار نوسانات بسیاری شده است که باعث شده تا بسیاری از زوج های جوان را برای برگزاری مراسم دچار مشکل کند.

مدیریت هزینه های مراسم عروسی توسط عروس و داماد

امروزه یکی از عوامل بسیار مهم در برگزاری مراسم عروسی مدیریت در هزینه های مراسم عروسی می باشد. عروس و داماد به دلیل کسری بودجه و افزایش هزینه های عروسی می بایست به فکر مدیریت در هزینه های مراسم عروسی باشند تا بتوانند از پس آن بر بیایند. در هزینه های مراسم عروسی انتخاب تالار یا محلی برای برگزاری مراسم عروسی یکی از مهم ترین هزینه های عروس و داماد خواهد بود. برای مدیریت در هزینه های تالار نیز می بایست از خدمات غیر ضروری خودداری کنید و تا حد ممکن تالاری انتخاب کنید که هزینه های مناسب با خدماتی مناسب داشته باشد.

مهم ترین یادگاری عروس و داماد از عروسی

در مراسم عروسی، عروس و داماد با چالش های بزرگی روبرو هستند که متحمل هزینه های بسیاری نیز برای عروس و داماد می باشد. اما تنها موردی که برای عروس و داماد باقی می ماند، خاطرات آن می باشد. قطعا بعد از گذشت چند سال از عروسی، شاید حتی شام عروسی نیز از در یاد عروس و داماد نماند. اما عکس و فیلم عروسی کمک می کند تا همه خاطرات عروسی را در قاب تصویر داشته باشند و با دیدن عکس و فیلم های عروسی خاطرات زنده نگه دارید.

انتخاب آتلیه عروس ارزان

آتلیه هایی با قیمت های مشکوک

برخی آتلیه ها هستند که هم به صورت غیر قانونی در حال فعالیت هستند و هم قیمت های بسیار مشکوکی دارند که بیش از حد ارزان می باشد. معمولا این قبیل از آتلیه ها سعی بر فریب عروس و داماد دارند تا با قیمت های بسیار پایین و عجیب امضای داماد را بگیرند. این آتلیه ها هزینه های پیش رو را برای عروس و داماد مشخص نمی کنند و خدمات درخواستی را شفاف در قرارداد آتلیه ذکر نمی کنند تا بتوانند بعد از مراسم عروسی قیمت ها را افزایش دهند. در این صورت عروس و داماد در عمل انجام شده قرار خواهند گرفت و به نوعی گیر آتلیه افتاده اند. اما نکته ای که می بایست به آن توجه کنید این است که آتلیه عروس ارزان ملاک خوبی برای انتخاب آن نمی باشد.

انتخاب خدمات مفید در آتلیه عروس و داماد

اگر به دنبال آن هستید که در هزینه های آتلیه عروس و داماد نیز مدیریت کنید، می بایست از انتخاب خدمات اضافی پرهیز کنید. امروزه خدمات بسیاری به آتلیه عروس و داماد اضافه شده اند که الزامی برای بودن آن ها در پکیج های عروس و داماد نمی باشد. خدماتی مانند کلیپ فرمالیته و اسپرت، پروجکشن، استفاده از دوربین های سوپر دیجیتال و 4K، اسلاید شو و بسیاری خدمات دیگر که باعث بالا رفتن قیمت آتلیه عروس می باشود. با انتخاب خدمات الزامی مانند دو دوربین فیلمبرداری و عکاسی به همراه آلبوم دیجیتال و کلیپ عروسی می توانید هزینه های آتلیه عروس و داماد را کاهش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *