آتلیه عروس

اهمیت آلبوم دیجیتال عروسی

اهمیت آلبوم دیجیتال عروسی

بعد از یک جشن مفصل و یک روز رویایی و پر خاطره تنها چیزی که از عروسی باقی می ماند عکس و فیلم است. فیلم ها که معمولا در هارد دیسک یا دی وی دی هستند، اما آلبوم به صورت فیزیکی هست و قابل دسترس تر از فیلم و فایل های عروسی می باشد. آلبوم دیجیتال به خاطر جذابیت در طراحی بسیار پر طرفدار است و تا سالهای سال یادآور خاطر زیبای شما خواهند بود.

آلبوم دیجیتال چیست؟

حتما به خاطر دارید که در گذشته آلبوم ها چهره دیگری داشتند. اکثرا عکس ها در سایز کوچک چاپ می شد و داخل آلبوم ها قرار می دادند آن هم بدون هیچ ادیت یا دیزاینی که آن را به طور خاص تر نمایش دهد. اما امروزه آلبوم ها دیجیتالی هستند، یعنی با طراحی خاص و دیجیتالی دیزاین می شوند که مورد توجه قرار بگیرد.

چرا این آلبوم را دیجیتالی نام می برند؟

این سوال برای بسیاری هست که چرا این آلبوم را دیجیتالی نام میبرند؟ دلیل این است که این آلبوم با تفاوت های زیادی نسبت به آلبوم های قدیمی تهیه می شود. آلبوم های جدید به صورت دیجیتالی تهیه می شوند، یعنی چاپ و طراحی آن به صورت دیجیتالی است. بعد از چاپ عکس ها بر روی برگ های آلبوم صحافی و چسبیده می شود. سپس جلد آن تهیه و کاور می شود تا روند تهیه آلبوم کامل شود.

کیفیت چاپ و صحافی آلبوم دیجیتال

یکی از مهم ترین نکات در دوام و ماندگاری آلبوم دیجیتال کیفیت چاپ و صحافی آن می باشد. متاستفانه بسیاری از عروس و دامادها از کیفیت آلبوم خود راضی نیستند زیرا پس از مدتی رنگ های چاپی آن تغییر کرده و یا برگ ها به دلیل صحافی ضعیف خم و نابود می شوند. در واقع کیفیت آتلیه عروس در آلبوم هم تاثیر خواهد پس باید بهترین انتخاب را داشته باشید.

کیفیت چاپ و صحافی آلبوم دیجیتالتاثیر دوربین عکاسی در آلبوم دیجیتال

قطعا بیشترین تاثیر در کیفیت عکس های آلبوم دیجیتال بر عهده دوربین عکاسی خوب و با کیفیت در کنار عکاس حرفه ایست. تنها داشتن دوربین حرفه ای دلیل عکاس خوب بودن نیست زیرا تجربه و دانش تاثیر بسیاری در عکاسی دارد. کیفیت دوربین هم تاثیر مستقیم بر روی چاپ عکس های آلبوم دارد زیرا باید عکس های با کیفیت بالا برای چاپ های بزرگ داشته باشیم.

کیفیت آتلیه عروس و داماد

در تهران آتلیه های بسیاری در حال فعالیت هستند و منوهای عجیبی در آتلیه ها میبینیم، از 2 میلیون تا 20 میلیون! موضوع هزینه ها به کیفیت کار نیز بستگی دارد، پس می بایست کیفیت مد نظر خود را پیدا کنید. اما آتلیه هایی که با هزینه های بسیار کم فعالیت می کنند، قطعا باید از کیفیت کم کنند. پس آلبوم های این آتلیه ها کیفیت چندانی ندارند و نباید توقعی هم از آن ها داشت. دقت در انتخاب آتلیه عروس یکی از عواملی است که نه تنها بر روی آلبوم شما تاثیر خوهد داشت بلکه در کلیات عکس و فیلم شما تاثیر گذار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *