آتلیه عروس

انتظارتان از آلبوم دیجیتال عروس چیست؟

انتظارتان از آلبوم دیجیتال عروس چیست؟

در گذشته آلبوم های عکاسی عروس و داماد بسیار ساده بود. در واقع عکس ها در سایز درخواستی چاپ می شدند و عروس و داماد می توانستند به سلیقه خود از هر جایی که دوست دارند آلبوم خریداری کنند و عکس ها را در آلبوم خود بگذارند. این آلبوم ها سایزهای خیلی بزرگی نداشتند و در نهایت در سایز 40*30 چاپ و آماده می شد. اما امروزه آلبوم دیجیتال عروس و داماد برای عروسی ها تهیه می شوند که تهیه و تولید آن بسیار متفاوت تر از گذشته انجام می شود و زیبایی و جذابیت آن نسبت به آلبوم های معمولی چندین برابر افزایش پیدا کرده است.

آلبوم دیجیتال در آتلیه عروس و داماد

نکته اول اینکه چرا می گویند آلبوم دیجتال عروس؟ دلیل آن این است که تمام فرآیند تهیه و تولید آلبوم، اعم از عکاسی که با دوربین دیجیتال انجام می شود و یا طراحی که توسط نرم افزار ها انجام می شود، به صورت دیجیتالی می باشد. در گذشته صنعت آنالوگ تمام این فرآیند را انجام می داد. آتلیه عروس و داماد نقش موثر و مهمی در تهیه و تولید آلبوم دیجیتال عروس دارد. تهیه و تولید آلبوم عروس در چند بخش انجام می شود که می بایست همگی این کار را به نحو احسنت انجام دهند. در غیر این صورت شاهد آن خواهیم بود که آلبوم دیجیتال عروس بعد از مدت کمی دچار پوسیدگی می شود و به طور کامل از بین می رود.

ادیت، طراحی و رتوش در آلبوم دیجیتال عروس

ادیت و طراحی برای آلبوم دیجیتال نقش مهمی در زیبایی و جذابیت آن دارد. در استودیو تصویر و سالها فعالیت در عرصه تصویربرداری عروس و داماد که با ارتباط بیش از دو هزار عروس و داماد همراه بوده است، تجربه نشان داده که عکس و فیلم عروسی کاملا به سلیقه عروس و داماد ارتباط دارد و ممکن است هر عروس و دامادی سلیقه متفاوت با یکدیگر داشته باشند. طراحی و دیزاین آلبوم می بایست مدرن و بروز باشد و طراح آتلیه عروس و داماد مسلط به طراحی در سبک های متفاوت باشد تا بتواند نظر ها را به خود جلب کند.

ادیت، طراحی و رتوش در آلبوم دیجیتال عروس

طراحی البوم دیجیتال فرمالیته عروسی

می توان گفت پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی مانند اینستاگرام عامل تغییرات در عماسی و فیلمبرداری عروس و داماد شده است. فیلم عروسی در اینستاگرام سبک های مختلفی را پیدا کرد و باعث ایجاد سبک های متفاوت تر از گذشته شده است. طراحی آلبوم دیجیتال فرمالیته عروسی هم به مانند آلبوم عروس است با این تفاوت که این دو نباید شبیه به هم باشند. آلبوم دیجیتال فرمالیته یکی از جدیدترین خدمات در آتلیه عروس و داماد است که عروس و داماد برای عکس و فیلم فرمالیته به دنبال بهترین آتلیه عروس در تهران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *