آتلیه عروس

آتلیه عروس و داماد

آتلیه عروس و داماد

آتلیه فضایی است که در آن عکاسی و فیلمبرداری انجام می شود و عواملی که یک آتلیه را تشکیل می دهند تجهیزات نور، دکور، فون، دوربین عکاسی و فیلمبرداری می باشند. آتلیه عروس و داماد دکورهای ساده ای دارند که شامل فون در چند رنگ، آینه کنسول، بک سفید و بک مشکی می باشند. به اعتقاد بسیاری از افراد آتلیه وظیفه بسیار مهمی را بر عهده دارد و عروس و داماد می بایست بهترین انتخاب را داشته باشند.

آتلیه عروس

یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی هر انسانی روز عروسی او خواهد بود. شب عروسی به شب خاطره ها معروف است زیرا در آن اتفاقات ریز و درشت بسیاری است که با عکاسی و فیلمبرداری، ماندگار می ماند و تا سالها در یادها باقی می ماند. چرا آتلیه عروس و داماد تخصصی انتخاب کنیم. دلیل انتخاب آتلیه عروس و داماد این است که تصویربرداری عروسی بسیار مهم است و ممکن است برای هر فرد فقط یکبار اتفاق بیفتد. تفاوت آتلیه تخصصی با دیگر آتلیه ها در نوع عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای می باشد. استودیو تصویر یک آتلیه تخصصی عروس و داماد، با تجربه سالها عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد می باشد.

انتخاب بهترین آتلیه عروس و داماد

موارد بسیاری در بهترین انتخاب آتلیه عروس و داماد نقش دارد. بعضی از این موارد ممکن است موضوع خیلی مهمی نباشد اما قطعا در انتخاب شما تاثیر خواهد داشت. مهم ترین موضوع این است که فریب نخورید. در آتلیه مورد نظر ممکن است قیمت ها به صورت غیر منطقی پایین باشند و این موضوع باید دلیلی داشته باشد. دلیل آن قطعا این است که از خدمات شما کسر خواهد شد. بعضی از آتلیه ها ممکن است فضای بسیار شیک و زیبایی داشته باشند، اما از نام معتبر و یا مجوز فعالیت برخوردار نیستند و این موضوع نیز می شود تا عکاسی و فیلمبرداری شما به قدر کافی حرفه ای انجام نشود.

کلیپ های اسپرت و فرمالیته

کلیپ اسپرت و فرمالیته جزو فیلم های عروس و داماد می باشد که معمولا قبل از عروسی تصویربرداری می شود. البته برخی نیز دوست دارند تا بعد از عروسی و در کمال تمرکز و آرامش انجام دهند. کلیپ فرمالیته و اسپرت هم می تواند در تهران و باغ و عمارت و هم در خارج از تهران و مناطق بکر و سرسبز انجام می شود. بسیاری بر این باورند که حتما باید این کلیپ ها در خارج از تهران تهیه شود اما اگر در انتخاب آتلیه عروس دقت نمایید دیگر نباید نگران عکس و فیلم و لوکیشن خود باشید.

آتلیه عروس و داماد با قیمت مناسب

یکی از از مواردی که امروزه در انتخاب آتلیه عروس نقش دارد، قیمت و هزینه های عکاسی و فیلمبرداری عروسی می باشد. در واقع می‌،توان گفت که تجملات در تصویربرداری عروسی بسیار زیاد شده و گاها باعث افراط در هزینه های شما خواهد بود. عروس و داماد می توانند با جستجو و بازدید از نمونه کار آتلیه ها و بررسی سبک مورد نظر بهترین تصمیم را برای ثبت لحظات شیرین خود بگیرند.

پکیج عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد

برای پکیج عروس و داماد جند نکته الزامی است و بایستی حتما در پک عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد باشد. مورد اول فیلمبرداری در لوکیشن های خاص و زیبا مانند باغ و عمارت های عکاسی می باشند. در این لوکیشن ها تهیه چند کلیپ با ژانرهای متفاوت در دستور کار خواهد بود. مرحله بعد عکاسی در این لوکیشن هست که به منظور تهیه آلبوم دیجیتال خواهد بود. عکاسی نیز باید در چند سبک رئال، کلاسیک و خبری انجم شود تا شاهد تنوع در نوع عکس ها باشیم. از موارد دیگر در این پکیج ها تخته شاسی، قاب پاسبارتو، لیت های هدیه و … می توان اشاره کرد.

تاثیر اینستاگرام بر آتلیه عروس و داماد

اینستاگرام تاثیر بی نظیری در آتلیه عروس و داماد داشت و این تاثیر باعث افزایش سطح توقعات در عکس و فیلم عروس و داماد شده است. شاید تا قبل از پیدایش اینستاگرام آتلیه عروس تا این حد پیشرفت نمی کرد و باعث به وجود آمدن خدمات دیگر به خدمات آتلیه نمی شد. اما این روزها همه افراد کلیپ عروسی در اینستاگرام را جستجو می کنند تا با سبک های جدید آشنا شوند.

استودیو تصویر

اینستاگرام استودیو تصویر

ادیت و طراحی عکس در آتلیه عروس

بعد از عکاسی نوبت به ادیت و ترمیم عکس می رسد، یعنی در این قسمت می بایست نقاط ضعف عکس مانند رنگ و نور آن مورد ترمیم قرار بگیرد. بعد از ترمیم عکس می بایست رتوش صورت افراد انجام شود، به طوری که حالت طبیعی و بافت پوست حفظ شود و از بین نرود. رتوش صورت در استودیو تصویر به روش حرفه ای و با جدیدترین متدهای روز انجام می شود. در آخر نیز طراحی آن برای آلبوم دیجیتال عروس که می بایست با طراحی های مدرن و بروز انجام شود.

ادیت و تدوین کلیپ در آتلیه عروس

تهیه فیلم و کلیپ عروس و داماد یکی از مهم ترین وظایف آتلیه عروس می باشد. کلیپ همان فیلم کوتاه است که در روز مراسم عروسی از عاشقانه های عروس و داماد تهیه می شودو به بخش مهمی از خاطرات تبدیل خواهد شد. نحوه فیلمبرداری و سناریوی آن در تهیه کلیپ بسیار مهم است اما شاید بتوان گفت که اهمیت ادیت و تدوین کلیپ عروسی کمی مهم تر از فیلمبرداری آن است، البته این به معنای آن نیست که کیفیت کار فیلمبرداری هر چه که باشد بتوان نقاط ضعف آن را در تدوین برطرف کرد.

نمونه کار آتلیه عروس و داماد

یکی از بهترین راه های انتخاب آتلیه برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی بازدید از نمونه کار آتلیه عروس می باشد. در استودیو تصویر نمونه کار به صورت محدود و با اجازه شخصی از عروس و داماد در قسمت نمونه کار عکاسی عروسی وب سایت و اینستاگرام آتلیه موجود می‌باشد. همین طور که گفته شد نمونه کارهای اینترنتی بسیار محدود هستند و برای بازدید دقیق از نمونه کار استودیو تصویر با تعیین وقت قبلی حضورا مراجعه نمایید.

آتلیه عکاسی عروس و داماد

مهم ترین نکته و ویژگی یک آتلیه عروس خوب کادر حرفه ای آن آتلیه عروس و داماد می باشد. اگر شما بهترین لوکیشن را برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی خود انتخاب کنید اما کادر حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری نداشته باشید، ممکن است تصویرهایی که دوست دارید را نتوانند خلق کنند. برای عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد در ابتدا می بایست کادر آتلیه حرفه ای و با تجربه باشد و سابقه کار نیز داشته باشد. کادر متخصص استودیو تصویر با سالها تجربه عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد و آموزش دوره های مربوط به تصویربرداری عروس و داماد آماده ثبت شیرین ترین لحظات شما می باشد.

آتلیه عکاسی عروس و داماد 

آتلیه عروس و داماد دارای مجوز فعالیت

انتخاب آتلیه ای که دارای مجوز از اتحادیه عکاسان و فیلمبردارن تهران باشد بسیار مهم و حیاتی است. طبق دستور اتحادیه و اماکن تهران تصویربرداری در مکان های عمومی مانند تالار و رستوران می بایست دارای مجوز باشد. داشتن مجوز به این معناست که آتلیه به صورت مجاز فعالیت می کند و از طرف اتحادیه و اماکن بر آن نظارت می شود. در این صورت آتلیه عروس به هیچ عنوان حق پخش و استفاده از عکس و فیلم افراد را به عنوان نمونه کار ندارد و خیال شما را بابت این موضوع راحت می کند. امروزه برخی نیز با عنوان آتلیه عروس مذهبی به صورت غیر مجاز در حال فعالیت هستند که می بایست به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

خدمات آتلیه عروس

نکته مهم در انتخاب پکیج عکاسی و فیلمبرداری عروسی، مشخص کردن نوع خدمات مورد نظر است. یعنی عروس و داماد می بایست خدماتی که انتظار آن را دارند، مشخص کنند. به طور مثال برای فیلمبرداری با چه نوع کیفیتی مد نظر دارند؟ Full Hd و 4K؟ سایز آلبوم، کرین، هلی شات، شاسی یا قاب، اسلاید شو از خدماتی هستند که می توانند در پکیج عکاسی و فیلمبرداری عروسی باشند.

باغ و عمارت عکاسی

باغ و عمارت محلی است که برای عکاسی و فیلمبرداری دیزاین شده و صرفا جهت تصویربرداری استفاده می شود. امروزه با پیشرفت در صنعت عکاسی و فیلمبرداری و همچنین  گسترش تصویربرداری عروس و داماد، باغ و عمارت های بسیاری جهت عکاسی و فیلمبرداری عروسی تاسیس شده است. لوکیشن تاثیر زیادی در عکاسی و فیلمبرداری دارد، اما نکته مهم تر از آن تیم آتلیه عروس است که می بایست دارای تجربه و توانایی باشد.

باغ و عمارت در آتلیه عروس

آتلیه عروس در مرکز تهران

یکی از موضوعات مهمی امروزه از معضلات شهر تهران است، ترافیک آن می باشد که برای همه آزار دهنده است. بخصوص عروس و داماد که گاها آنقدر درگیر تشریفات مراسم خود هستند که فرصت کمی برای انتخاب آتلیه در نظر می گیرند. استودیو تصویر در سیدخندان واقع شده است، جایی که چند بزرگراه غرب به شرق مانند همت و حکیم و همچنین وجود خیابان های اصلی بزرگ دسترسی به این منطقه آسان کرده است. به علاوه آن سیدخندان دارای ترمینال‌های بزرگ اتوبوس و تاکسی می باشد که مسیر آن ها به شمال، جنوب، غرب و شرق تهران می باشد.

پکیج های عروسی از چه قیمتی شروع می شود؟

قیمت پکیج های عروسی بر اساس نوع و کیفیت خدمات است و به طور کلی پکیج های عروسی از 4،000،000 تومان شروع می شود که شامل آلبوم دیجیتال عروس، شاسی های بزرگ و کوچک به همراه مونتاژ کامل کلیپ های عروسی و هدیه های آتلیه می باشد.

پکیج های فرمالیته از چه قیمتی شروع می شود؟

قیمت پکیج های عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته نیز بر اساس درخواست خدمات از سوی عروس و داماد می باشد و قیمت پکیج آن از 3،000،000 میلیون تومان شروع می شود. پکیج فرمالیته نیز شامل آلبوم دییجیتال، تهیه و تدوین کلیپ به همراه عکس شاسی می‌باشد.

آیا آتلیه کادر خانم برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی دارد؟

استودیو تصویر دارای کادر کاملا خانم برای عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای عروسی، فرمالیته و اسپرت  می باشد. همچنین کادر خانم این استودیو از بهترین‌ها در زمینه عکاسی و فیلمبرداری عروسی هستند و به سبک های مختلف نیز آشنا می باشند.

تحویل عکس و فیلم عروسی چقدر زمان می‌برد؟

 به طورکلی زمانی مناسب برای تحویل عکس و فیلم عروس و داماد، بین 20 تا 30 روز می باشد. البته اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران در اطلاعیه ای بیان کرده که آتلیه حد اکثر تا 90 روز می بایست زمان ببرد و در غیر اینصورت متحمل خسارت به عروس و داماد خواهد شد.

کدام باغ و عمارت ها مناسب عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای می باشند؟

استودیو تصویر طرف قرارداد با تمامی باغ و عمارت های تهران، بخصوص بهترین و خاص ترین لوکیشن های تهران می باشد. انتخاب باغ و عمارت بر اساس بودجه و کیفیت مد نظر عروس و داماد می باشد.

آتلیه تصویر آیا از دوربین های 4K استفاده می کند؟

استودیو تصویر از بهترین و حرفه‌ای ترین تجهیزات تصویربرداری جهت عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد استفاده می کند. همچنین تمام دوربین های این استودیو دارای کیفیت 4K و قابلیت تصویربرداری سوپر اسلوموشن را دارد.

عکاسی و فیلمبرداری در استودیو تصویر با چه سبک هایی انجام می شود؟

در این استودیو عکاسی و فیلمبرداری بر اساس سبک مورد علاقه عروس و داماد انجام می شود و استودیو تصویر مسلط به تمامی سبک های عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای می باشد.

آیا طراحی مدرن آلبوم دیجیتال انجام می دهید؟

یکی از شاخصه های استودیو تصویر خریداری بهترین نرم افزار های طراحی از شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی است که به بهترین نحو انجام می دهد. همچنین این استودیو دارای فیلترهای حرفه ای رنگ و نور می باشد که باعث جذابیت در طراحی می شود.

از چه مدت قبل از عروسی آتلیه عروس و داماد انتخاب کنیم؟

برای آنکه در انتخاب آتلیه عروس بهترین باشید، می بایست 6 ماه قبل از عروسی شروع به جستجوی آتلیه خود کنید و تا 4 ماه مانده به مراسم انتخاب خود را قطعی کنید تا انتخابی خوب و مطمئن داشته باشید.

چگونه با استودیو تصویر تماس بکیریم؟

راههای ارتباطی با استودیو تصویر به چند صورت انجام می شود. ارتباط تلفنی که می توانید با مراجعه به به تماس با ما و تلفن 02188509041 با استودیو تصویر تماس حاصل نمایید. همچنین با جستجوی studio.tasvir در اینستاگرام، پیج اصلی استودیو تصویر را دنبال کنید.

51 دیدگاه برای “آتلیه عروس و داماد

 1. Avatar ملیکا گفت:

  سلام. میخواستم بدونم که آتلیه شما مراسم خارج از تهران هم فیلمبرداری میکنه؟ تبریز هستم لطفا جواب بدید ممنونم

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله آتلیه عروس تصویر در شهرهای مختلف نیز تصویربرداری عروس و داماد انجام میده. می تونید با مراجعه حضوری در دفتر یا همچنین تماس تصویری از نمونه کار آتلیه دیدن نمایید.

 2. Avatar ساناز گفت:

  ببخشید ما فرصت برای بازدید از نمونه کار آتلیه عروس و داماد نداریم شما نمونه کار تو خونه هم نشون میدین ؟؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام
   به قسمت تماس با ما آتلیه عروس تصویر مراجعه کرده و با آتلیه تماس بگیرید. در صورت درخواست شما نمونه کار آتلیه عروس و داماد توسط نیروی آتلیه در محل شما نمایش داده می شود.

 3. Avatar خانم گل گفت:

  آتلیه روزهای تعطیل هم بازه ؟ تایم کاریتون تا کی هست ؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله آتلیه عروس و داماد تصویر روزهای تعطیل هم باز هست و تایم کاری آتلیه در روزهای تعصیل معمولا از ساعت 11 الی 5 عصر هست.

 4. Avatar مهناز گفت:

  روز بخیر
  من بعد از عروسی با آتلیه عروس خودم به مشکل خوردم ولی فایل های عکس و فیلمم رو دارم. ممکنه شما کار طراحی و ادیت رو انجام بدید ؟؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام روز بخیر
   اول می بایست عکس و فیلم های خام رو ببینیم تا لول و کیفیت کار رو بفهمیم.

 5. Avatar سروش گفت:

  آیا شما آتلیه عروس و داماد تخصصی هم دارین ؟؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   استودیو تصویر در واقع آتلیه تخصصی عروس و داماد هست و فقط برروی تصویربرداری عروس و داماد فوکوس دارد.

 6. Avatar شقایق گفت:

  سلام ببخشید یه سوال داشتم میخواستم بدونم که شما عکاس و فیلمبردار خانم هم دارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله آتلیه عروس و داماد تصویر دارای اکیپ تماما خانم جهت تصویربرداری عروس و داماد داماد هست.

 7. Avatar عسل گفت:

  آیا نمونه کار آتلیه عروس برای خودتون هست ؟ چون کاراتون خیلی رویایی و دوست داشتنیه

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام به شما دوست عزیز
   بله همگی نمونه کارها در اینستاگرام و وب سایت متعلق به استودیو تصویر هست چون آتلیه عروس و داماد هستیم

 8. Avatar امیر گفت:

  من میخواستم برای بازدید نمونه کار آتلیه عروس بیام اما تایمی که میتونم بیام دیر وقته در این صورت باید چیکار کنم ؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   وقت شما بخیر
   برای بازدید نمونه کار آتلیه عروس تصویر فقط کافیه تماس بگیرید و تایم مد نظرتون رو اعلام کنید و مشکلی برای وقت مشاوره و بازدید نخواهد بود.

 9. Avatar امیر علی حسامی گفت:

  سلام شما تو غرب هم دفتر دارید ؟ یه آتلیه تو غرب هست که میگه نمایندگیاستودیو تصویر رو داره آیا درسته ؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام وقت بخیر
   استودیو تصویر واقع در مرکز شهر و سیدخندان است و هیچ شعبه و نمایندگی ندارد

 10. Avatar ندا محرابی گفت:

  سلام روز بخیر
  با تشکر از جناب سلطانی عزیز و پرسنل خوب و حرفه ای که با اخلاق و انرژیشون تو روز عروسی من خیلی به استرس ما کمک کردند. واقعا حرف ندارید ممنون از شما

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   با تشکر از توجه شما

 11. Avatar شیما گفت:

  سلام
  من هم عروس استودیو تصویر بودم و از عکاسی و فیلمبرداری خوبشون بسیار راضی بودم و این استودیو رو به همه دوستانی که دنبال آتلیه هستند پیشنهاد میکنم
  با تشکر- حسام و شیما علیزاده

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   ممنونیم از حسن توجه شما و باعث افتخار ما بود که در خدمتتون بودیم

  2. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام به شما
   بسیار خوشبختیم که در خدمت شما بودیم

 12. Avatar رضا احمدی گفت:

  سلام یه سوال داشتم میخواستم بدونم که زمان تحویل عکس و فیلم در آتلیه شما چقدره؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام وقت شما بخیر دوست عزیز
   در آتلیه تصویر به دلیل حجم بالای کار همه افراد در تلاش هستند تا بین 20 تا 30 روز عکس و فیلم نهایی رو به عروس و داماد تحویل دهند.

 13. Avatar عاطفه اسماعیلی فر گفت:

  ممکنه بگین کی میشه برای بازدید نمونه کار اومد آتلیه ؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام و عرض ادب
   شما می توانید با تماس با تلفن های آتلیه تصویر که شامل 02188509041 میشه تماس بگیرید و روز و ساعت دقیق رو برای مراجعه حضوری هماهنگ بفرمایید. همچنین می توانید با هماهنگی قبلی با استودیو تصویر در ساعات غیر اداری و حتی روزهای تعطیل برای بازدید نمونه کار مراجعه کنید.

 14. Avatar سمانه گفت:

  سوال داشتم؟
  آیا عکس های این صفحه نمونه کار خودتونه ؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام دوست عزیز
   همه عکس های نمونه کار موجود در وب سایت و اینستاگرام استودیو متعلق به این استودیو می باشد و شما می توانید با مراجعه حضوری و بازدید فایل های مادر از این موضوع اطمینان حاصل کنید.

 15. Avatar شیوا محمدی گفت:

  سلام وقتتون بخیر باشه. ممکنه ریز بفرمایید که پکیج عروسی که قیمت زدید 3 میلیون تومن شامل چی میشه؟ من عروسیم نزدیک هست و عجله دارم. ممنون میشم زودتر بهم اطلاع بدید.

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   به طور کلی پکیج های عروسی شامل آلبوم دیجیتال عروس، مونتاژ کامل کلیپ های عروس و داماد، شاسی های بزرگ و کوچک و هدایایی از سمت آتلیه می باشد که در مراجعه حضوری دقیق به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 16. Avatar علیرضا گفت:

  سلام میشه بگین که لوکیشن های فرمالیته در شمال کجا میبرین؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام دوست عزیز
   استودیو تصویر دارای لوکیشن های خصوصی و عمومی بسیاری در شمال کشور است که انتخاب آن با توجه سلیقه عروس و داماد بر عهده خود آن ها می باشد. مناطق کوهستانی، جنگلی، دشت و دریا از لوکیشن های استودیو تصویر هستند.

 17. Avatar بهزاد گفت:

  ببخشید شما در طول هفته چه روزهایی بازدید دارید ؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام
   استودیو تصویر در طول هفته همه روزه آماده پذیرایی از عروس و داماد جهت بازدید نمونه کار می باشد. برای هماهنگی با تلفن 02188509041 تماس حاصل فرمایید.

 18. Avatar نفیسه علیزاده گفت:

  سلام آیا امکان داره که نمونه کار تو واتس آپ ارسال کنید ؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام وقت بخیر
   متاستفانه به دلیل مسائل تخلاقی از ارسال نمونه کار به افراد معذور هستیم. نمونه کار فرمالیته و عروسی در قسمت نمونه کار وب سایت و در صورت نیاز بیشتر حضورا برای بازدید مراجعه بفرمایید.

 19. Avatar سیامک گفت:

  سلام روز بخیر
  آیا شما دوره های آموزش عکاسی عروس و داماد هم دارید ؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام دوست عزیز
   نه متاستفانه. استودیو تصویر دوره های آموزشی برگزار نمی کند.

 20. Avatar علی گفت:

  سلام
  شما پکیج های با قیمت مناسب هم دارید؟ و میخواستم بدونم اگر از مراسم فیلمبرداری نخوام و فقط کلیپ باغ و عمارت بخوام هزینش چقدر متفاوته ؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام وقت بحخیر
   به طور کلی استودیو تصویر دارای پکیج هایی با قیمت مناسب هست و پکیج عروسی رو بر اساس بودجه عروس و داماد تعیین می کند. در صورت عدم فیلمبرداری مراسم هزینه شما تا 40 درصد کاهش پیدا می کند.

 21. Avatar فرنوش رحیمی گفت:

  خسته نباشید. ساعت کار آتلیه تا کی هست ؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام متشکریم
   ساعت کار آتلیه از 10 صبح الی 6 عصر هست. اما برای بازدید نمونه کار با تلفن های 02188509041 تماس بگیرید تا تایم رو هماهنگ بفرمایید.

 22. Avatar فریبا گفت:

  سلام من از کاراتون خیلی لذت میبرم و همیشه شما رو تو اینستا دنبال می کنم. هر وقت عروس شدم حتما میام پیش شما??

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام دوست عزیز
   بسیار خوشبختیم که شما رو داریم به امید روزای خوب

 23. Avatar فرشته نادری گفت:

  سلام من از کاراتون خیلی لذت میبرم و همیشه شما رو تو اینستا دنبال می کنم من عروسیم مرداد هست کی باید کارای آتلیه رو انجام بدم ؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام وقت بخیر خانم نادری
   بهترین فرصت برای شما استفاده از تخفیفات فصلی استودیو تصویر است که باعث میشه با هزینه های مناسب تری عکاسی و فیلمبرداری عروسی تون رو انجام بدید. ما رو دنبال کنید و از بهترین فرصت استفاده کنید.

 24. Avatar زیبا رفیعی گفت:

  واقعا کارتون عالیه و بهترین تو ایران هستین من کار شما رو خیلی دوست دارم و عکساتون پر از احساسه??

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام وقت بخیر
   ممنوننیم از لطف و حسن توجه شما که ما رو بهترین میدونید. شما هم بهترینید که احساس رو به خوبی درک می کنید.

 25. Avatar حمیدرضا گفت:

  فقط آتلیه عکاسی هستیم یا فیلمبرداری هم انجام میدین ؟؟؟

  1. Avatar ناصر سلطانی گفت:

   سلام دوست عزیز
   استودیو تصویر آتلیه تخصصی عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *