آتلیه عروس

آتلیه عروس و داماد از گذشته تا امروز

آتلیه عروس و داماد ارزان

در گذشته مراسم عروسی این حجم از تشریفات را به خود نمی دید. در سالیان دور که مراسم عروسی اغلب در خانه ها و رستوران های کوچک گرفته می شد، آتلیه عروس و داماد نقش زیادی در تشریفات مراسم عروسی نداشت و فقط در حد چند عکس یادگاری که آن هم در خود آتلیه گرفته می شد. رفته رفته نقش آتلیه عروس و داماد بیشتر شد و مراسم ها به تالارها عروسی رفتند و کم کم تشریفات بیشتر شد. اما امروزه تشریفات و خدمات آتلیه عروس و داماد تغییرات گسترده ای کرده است.

آتلیه عروس در قدیم

در گذشته آتلیه ای با نام آتلیه تخصصی عروس و داماد وجود نداشت و کار عکاسی را اغلب آتلیه های عکاسی یا عکاس باشی محل انجام می داد. بعد از کمی آتلیه های عکاسی پیشرفت بیشتری داشتند و دوربین های فیلمبرداری نیز به تجهیزات خود اضافه کردند. البته به طور کلی بسیاری از عروسی ها بدون عکاسی و فیلمبرداری انجام می شد و به دلیل هزینه آن عروس و داماد قادر به این کار نبودند. اکثر افرادی که عروسی آن ها عکاسی و فیلمبرداری می شد که افرادی بالادست و سرمایه دار بودند و مورد توجهات زیادی قرار داشتند.

تغییرات بزرگ در عکاسی و فیلمبرداری عروسی

در سالهای نه چندان دور شاهد تغییرات زیادی در عروسی ها بودیم و یکی از مهم ترین تغییرات آن عکاسی و فیلمبرداری از عروس و داماد بوده است. رفته رفته اهمیت عکاسی و فیلمبرداری عروسی بیشتر نمایان شد، به طوری که دیگر 95 درصد افراد به فکر عکاسی و فیلمبرداری و ثبت بهترین خاطرات خود بودند. در دهه 70 و با ورود دوربین های پیشرفته تر که در آن زمان کیفیت های باورنکردنی داشتند و جذابیت عکس و فیلم همه را راغب به عکاسی و فیلمبرداری از عروسی ها می کرد.

آتلیه عروس و داماد با قیمت مناسب

ورود دوربین های دیجیتال و کیفیت باورنکردنی آن

در دهه 80 ورود دوربین های دیجیتال تغییرات بسیاری را در عکاسی و فیلمبرداری ایجاد کرد. کیفیت و رزولویشن تصاویر به قدری بالا بود که برای برخی باورنکردنی بود. با ورورد دوربین های دیجیتال، دوربین آنالوگ از بین رفتند و دیگر کسی به آن ها توجه نمی کرد. جذابیت و وضوح تصاویر در دوربین های دیجیتال چندین برابر شده بود و هر فردی با دیدن تصاویر آن به وجد می آمد. با ورود این دوربین ها عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد رشد عجیبی داشت و باعث به وجود آمدن کلیپ اسپرت عروسی نیز شده است.

خدمات عجیب و جادویی در آتلیه عروس

در سالهای گذشته تغییرات در آتلیه عروس و داماد بسیار اساسی تر از گذشته بوده است، به طوری که خدمات آتلیه عروس و داماد چندین برابر نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است. یکی از این تغییرات بزرگ باعث به وجود آمدن کلیپ فرمالیته عروسی برای عروس و داماد می باشد که اکثر افراد نیز طرفداران سفت و سخت آن هستند. در کنار آن خدمات پرده نمایش، اسلاید شو، کرین، هلی شات و … اضافه شدند. این گونه خدمات هنوز برای افراد قدیمی عجیب و باورنکردنی است.

برای ارتباط با استودیو تصویر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =