آتلیه عروس

آتلیه عروس سیدخندان

آتلیه عروس سید خندان

اگر به دنبال آتلیه عروس و داماد حرفه ای و با تجربه ای هستین که بهترین ها را با استفاده از تجربه های بین المللی در مراسم عروس شما خلق کند بدون شک استودیو تصویر یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. آتلیه عروس تصویر یکی از بهترین آتلیه های عکس و فیلم عروس و داماد می باشد. دلیل این بهترین بودن تجربه یک دهه تصویربرداری عروس و داماد در بخش های عروسی، اسپرت، فرمالیته، نامزدی و سالگرد ازدواج می باشد. برای تماس، بازدید نمونه کار و کسب اطلاعات بیشتر به تماس با ما مراجعه نمایید.

بهترین آتلیه عروس سید خندان

استودیو تصویر در قلب تجاری و اداری تهران یعنی در سیدخندان واقع شده است. این آتلیه با بهره‌گیری از متخصصین تصویربرداری کشور و با بهره‌مندی از بهترین تجهیزات تصویربرداری عروس و داماد به یکی از مجهز ترین آتلیه های کشور معروف می باشد. این استودیو دارای چند آتلیه مجزای عروس و داماد در سطح شهر تهران می باشد. این استودیو با بهترین باغ و عمارت های تهران قرارداد دارد و در حال همکاری است. همچنین این استودیو دارای کادر  خانم نیز برای آتلیه عروس مذهبی می باشد.

تماس با استودیو تصویر سیدخندان

بهترین راه انتخاب آتلیه عروس و داماد برای مراسم عروسی بازدید و حضور در آن آتلیه می باشد. استودیو تصویر واقع در سید خندان، سهروردی شمالی، کوچه مهاجر، پلاک 4، واحد 6 و طبقه دوم می باشد. تلفن های تماس استودیو تصویر 88530854-021(5خط) و در ساعات غیر اداری 09213208285 می باشد. آتلیه تصویر طی روزهای هفته و روزهای تعطیل با هماهنگی قبلی برای بازدید نمونه کار آماده آماده پذیرایی شما زوج های جوان می باشد.

آتلیه عروس در سیدخندان

ساخت کلیپ عروسی

کادر آتلیه تصویر دارای چندین مدرک عالی رتبه های بین المللی می باشد. یکی از تخصص های آتلیه تصویر ساخت کلیپ عروسی، فرمالیته، اسپرت و نامزدی می باشد. کادر خانم و آقای استودیو تصویر از بهترین اساتید تصویربرداری عروس و داماد در کشور می باشند. طراحان این استودیو با استفاده از نرم افزار “PREMIERE” تدوین کلیپ ها را با خلاقیت مدرن انجام می دهند.

کلیپ پروجکشن

کلیپ پروجکشن امروزه به معنای کلیپی است که در شب عروسی  و در سالن، با استفاده ویدئو و پرده پروجکشن به میهمانان نمایش داده می شود. بیش از 80 درصد افرادی که کلیپ فرمالیته داشته اند خواهان پخش این کلیپ در شب مراسم عروسی خود بوده اند. زیبایی این کلیپ به قدری خواهد بود که میهمانان را مجذوب خواهد کرد و همگی لذت خواهند برد. به شرطی که در انتخاب آتلیه دقت نمایید.

استودیو تصویر

تخصص در امر تصویربرداری عروس و داماد نکته بسیار مهمی است که ممکن است همه آتلیه ها نداشته باشند. اما استودیو تصویر این تخصص را طی یک دهه فعالیت در امر تهیه کلیپ های عروسی، اسپرت، فرمالیته، نامزدی و سالگرد ازدواج به دست آورده است. تیم حرفه ای استودیو تصویر متشکل از اساتید و نخبه های این هنر می باشد و کلیپ های خاص و متفاوت، این استودیو را از دیگر آتلیه ها متمایز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *