آتلیه عروس

آتلیه عروس در مرکز تهران

آتلیه عروس در تهران

همگی می دانیم که امروزه آتلیه عروس چقدر اهمیت دارد. اهمیت آن از آنجایی پیداست که شب عروسی دیگر تکرار نخواهد شد و آنچه که در روز عروسی اتفاق خواهد افتاد توسط آتلیه عروس و تیم عکاسی و فیلمبرداری ثبت و ضبط خواهد شد. عروسی شب پر خاطره ایست و سالهای سال به یاد می ماند اما به شرطی که تیم خوب عکاسی و فیلمبرداری داشته باشید تا به بهترین نحو تصویربرداری انجام شود.

آتلیه عروس و داماد در تهران

بدون شک بهترین شب زندگی هر فرد شب عروسی او خواهد بود. شبی که زن و مرد عهد به وفاداری و عشق می بندند تا با یکدیگر به آرزوهای خود دست یابند. شب عروسی پر از اتفافات و لبخند هاست و در آن ماجراهای ریز و درشت بسیاری وجود دارد. مهم ترین بخش هزینه های عروسی به آتلیه عروس و داماد اختصاص دارد زیرا یک تیم عکاسی و فیلمبرداری از صبح روز مراسم تصویربرداری عروس و داماد را بر عهده خواهند داشت.

ویژگی های آتلیه عروس تهران

یک آتلیه عروس می بایست در زمینه عکس و فیلم متبحر و با دانش باشد. تصویربرداری مراسم عروسی امتحان خوبی برای تست کیفیت عکس و فیلم نیست چون بهترین روز زندگی شما ارزشمندتر از آن است که  این ریسک را در روز عروسی خود انجام دهید. توصیه استودیو تصویر برای زوج های جوان این است که برای انتخاب آتلیه عروس فیلترهایی در نظر بگیرید و به آن دقت کنید.

  • داشتن علم و استعداد در هنر زیرا این حرفه صنعتی نیست و کاملا هنری می باشد.
  • داشتن تجربه کافی در عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد
  • داشتن تجهیزات حرفه ای نور و تصویر برداری
  • داشتن مجوزهای لازم و سابقه کار مرتبط با این حرفه
  • کادر با تجربه و تحصیلکرده در رشته های هنر و تصویر برداری
  • رعایت اخلاق حرفه ای و پایبند به اصل مشتری مداری
  • خلاقیت در تصویر برداری، طراحی و تدوین حرفه ای مطابق با مدل های روز دنیا

آتلیه عروس حرفه ای تهران

تجهیزات آتلیه عروس تهران

مهم ترین وسیله و تجهیزات تصویربرداری دروبین فیلمبرداری می باشد. در گذشته از دوربین آنالوگ استفاده می شد که نسبت به دوربین های امروزی کیفیت بسیار کمتری داشت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن تجهیزات، دوربین های دیجیتال فوق پیشرفته ای تولید می شود که تصاویر باورنکردنی در آن می توان دید. در کنار دوربین فیلمبرداری تجهیزات نورپردازی نیز از اهمیت خاصی برخوردارند زیرا تصویری بدون رنگ و نور مناسب تصویر ایده آل نخواهد بود. از دیگر تجهیزاتی که در آتلیه عروس استفاده می شود به رادیوفلش، پانتوگراف، فون، اسنوت، سافت باکس می توان نام برد.

رعایت اخلاق حرفه ای آتلیه عروس

در روز عروسی، عروس و داماد بیشترین ارتباط را با عکاس و فیلمبردار خود دارند. در روز عروسی عکاس و فیلمبردار بعد از آماده شدن عروس و داماد فعالیت خود را آغاز می کنند و این فعالیت تا انتهای شب ادامه خواهد داشت. رفتار مدیریت و تیم آتلیه عروس در این روز بسیار مهم است زیرا عکاس و فیلمبردار می تواند با ارتباطی خوب و حرفه ای استرس و اضطراب عروس و داماد را کاهش دهد و در جهت تشریفات مراسم آن ها را یاری نماید.

استودیو تصویر

آتلیه تصویر در قلب تهران و در سید خندان واقع شده است و یکی از برترین های آتلیه های عروس در شرق تهران می باشد. این برتری را مدیون مدیریت و کادر تحصیلکرده استودیو تصویر هستیم. شما می توانید با تعیین نوبت برای بازدید از نمونه کارهای این استودیو اقدام فرمایید. برای تماس، بازدید نمونه کار و کسب اطلاعات بیشتر به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *