آتلیه عروس

آتلیه عروس خوب در تهران

آتلیه عروس خوب در تهران

مراسم عروسی برای نه تنها برای عروس و داماد بلکه برای بستگان درجه یک هم بسیار مهم است، پس باید به دنبال یک آتلیه عروس خوب در تهران باشید. در مراسم عروسی فقط عکاسی و فیلمبرداری به یادگار می ماند و بقیه موارد گذرا هستند. اگر به دنبال آن هستید بهترین و مهم ترین شب زندگی تان را تصویربرداری کنید بدون شک آتلیه عروس استودیو تصویر یکی از بهترین گزینه های شما خواهد بود. اما شما می بایست حتما در انتخاب آتلیه عروس دقت کنید و به راحتی این انتخاب را انجام ندهید.

آتلیه عروس خوب

در مرحله اول انتخاب آتلیه عروس خوب در تهران مناسب، می بایست از نمونه کارهای آتلیه عروس دیدن نمایید تا ببینید کدام نمونه و کدام آتلیه مطابق میل و سلیقه شما می باشد. شما باید بتوانید مستقیما با عکاس و فیلمبردار ارتباط برقرار کنید و با آنها صحبت کنید تا متوجه حرفه ای بودن آنها شوید. شما می توایند از آتلیه  عروس درخواست کنید تا نمونه عکس و فیلم مادر را نیز نمایش دهد تا تصاویر قبل از ادیت و طراحی را ببینید.

ویژگی های آتلیه عروس خوب

برای انتخاب یک آتلیه عروس خوب و شناخته شده به نکات بسیاری باید توجه باشید. یکی از نکات مهم این است که به تصویر، لوگو و نام آتلیه عروس در نمونه کارهای آن آتلیه عروس توجه کنید تا نام دیگری روی آن نباشد. در غیر این صورت شما نمونه کارهای آتلیه عروس دیگری را دیده اید و مورد سوء استفاده قرار گرفته اید.

  • دارای مجوز از صنف عکاسان و فیلمبردارن باشد.
  • امنیت عکس و فیلم عروسی را تضمین نماید.
  • دارای دوربین های به روز و تجهیزات حرفه ای و مدرن باشد.
  • دارای عکاس و فیلمبردار خانم و آقا باشد.
  • دارای پرسنل و کادر مجرب، تحصلیلکرده، خوش اخلاق و با دانش باشد.
  • مسئولیت پذیر باشند و تا آخرین لحظه در کنار عروس و داماد باشند.
آتلیه عروس تهران

آتلیه عروس و داماد خوب در تهران

قیمت آتلیه عروس

در برخی از نقاط تهران و کشور قیمت های نجومی و باورنکردی بابت عکاسی و فیلمبرداری عروس به گوش می‌رسد که به هیچ عنوان منطقی نیست. ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری دارای قانون و منطق از سوی صنف عکاسان و فیلمبرداران می باشد و اگر قیمت های نجومی به شما پیشنهاد شد به هیچ عنوان قبول نکنید و سعی کنید در جستجوی بعدی آتلیه عروس خود را پیدا کنید. البته از طرفی هم متاستفانه افرادی وجود دارند که با قیمت های بسیار کم خدمات ارائه می کنند که در این صورت حتما از کیفیت کار شما کم خواهند کرد.

استودیو تصویر

تخصص آتلیه تصویر تصویربرداری عروس و داماد و مجالس می باشد زیرا بیش از یک دهه است که این هنر را فعالیت می کنیم. قیمت های استودیو تصویر بر اساس درخواست خدمات از سوی مشتری یا بر اساس بودجه مشتری می باشد. در آتلیه عروس تصویر هرگز از کیفیت کار کم نخواهد شد و ما ضامن این موضوع خواهیم بود. در صورتی که از نمونه کارهای استودیو تصویر ذیدن فرمایید شما را شگفت زده خواهیم کرد. آتلیه تصویر بهترین آتلیه عروس خوب در تهران می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید نمونه کار به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *